IAN GROUP Rzeszów - analizy i projekty OZE.

Na rzeszowskim rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Obecnie obsługujemy tylko stałych klientów biura.

Profil działalności naszej firmy zmienił się, obecnie zajmujemy się analizą i pozyskiwaniem  gruntów pod instalacje fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe i magazyny energii. Wykonujemy profesjonalne analizy lokalizacji, które mogą być przeznaczone pod zabudowę OZE. Wykonujemy wstępne zagospodarowanie terenu wraz z wizualizacjami i badaniem propagacji hałasu.

Odnawialne źródła energii (OZE) stanowią integralną część globalnych wysiłków mających na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W dzisiejszym świecie, gdzie zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy, przedsiębiorstwa specjalizujące się w analizach OZE odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości energetyki.

Firma IAN GROUP Rzeszów to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu zaawansowanych analiz oraz kompleksowych raportów związanych z odnawialnymi źródłami energii.