IAN GROUP Nieruchomości Rzeszów - mieszkania, domy, działki, lokal

Na rzeszowskim rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i wiedzy z zakresu i problematyki związanej z rynkiem nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę transakcji wykonywanych w naszym biurze. Zespół wykwalifikowanych pracowników zajmujących się poszczególnymi segmentami rynku nieruchomości, szybko i sprawnie będzie w stanie przeprowadzić Państwa przez proces zakupu, sprzedaży lub dzierżawy nieruchomości.

Biuro nieruchomości IAN GROUP od początku swojej działalności stawiało na kompleksową obsługę klienta. Począwszy od wyszukania nieruchomości, sprawdzenia jej stanu faktycznego i prawnego, wyszukaniu odpowiedniego kredytu na zakup nieruchomości, poprzez dopilnowanie całości transakcji u notariusza. Przez lata działalności zgromadziliśmy duże doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości, co pozwala nam zapewnić Państwu 100% bezpieczeństwa przy przeprowadzanych przez nasze biuro nieruchomości transakcjach - dodatkowo posiadamy ubezpieczenie z racji wykonywanego zawodu.

Zajmujemy się sprzedażą nowych mieszkań w Rzeszowie i okolicach, obsługujemy również sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego - sprawdź naszą ofertę, jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, zadzwoń i powiedz czego oczekujesz a postaramy się znaleźć mieszkanie właśnie dla Ciebie.

Szukasz domu? Rynek pierwotny lub wtórny, to wszystko znajdziesz u nas. W swojej bazie posiadamy szeroki wybór domów w Rzeszowie jak i w całym województwie Podkarpackim. Prowadzimy sprzedaż domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Powiedz czego oczekujesz a postaramy się sprostać tym wymaganiom i zaproponować właśnie taki dom jakiego szukasz.

Kompleksowo zajmujemy się również rynkiem nieruchomości komercyjnych. Lokale biurowe, lokale usługowe, lokale handlowe, magazyny do wynajęcia, hale do wynajęcia, działko komercyjne pod dzierżawę - to wszystko znajdziesz w naszej bogatej ofercie nieruchomości komercyjnych.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami!