178640606, 604150046, iangroup@iangroup.net język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski facebookyoutubeinstagram

Nowe osiedle Rzeszów - Drabinianka - ul. Podmiejska

dane inwestycji

Rzeszów, Podmiejska

od 525 690 zł do 525 690Cena

od 6 490 zł do 6 490Cena za m2

od 4 do 4 Liczba pokoi

od 81 do 81 Pow. całkowita

od 2 do 2 Piętro

takGaraż

nieTaras

takBalkon

takKlimatyzacja

inwestycję obsługuje

Marta Palczak

Marta Palczak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, specjalista od nieruchomości mieszkaniowych.


marta@iangroup.net
tel.: 604150047

przeglądaj moje oferty

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoPODKARPACKIE
Powiatm. Rzeszów
GminaRzeszów
MiejscowośćRzeszów
Dzielnica - osiedleDrabinianka
UlicaPodmiejska
Etap pracw trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]Grudzień
Planowany koniec prac [rok]2021
Linia telefonicznaTAK
Liczba budynków0

zalety inwestycji

Linia telefonicznaTAK
InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
Ogrzewanie podłogoweTAK
WideofonTAK
Parking zewnętrzny na terenieTAK

najbliższa okolica

FitnessTAK
AptekaTAK
AutobusTAK
Niska zabudowaTAK
Bank/bankomatTAK
ŻłobekTAK
PolicjaTAK
Plac zabawTAK
PrzychodniaTAK
CentrumTAK
SzkołaTAK

Lista ofert...

FILTRUJ
  symbol pow. pokoi piętro kuchnia status  
1606/M 81 m2 4 2/2 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik

Nowe bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka . Mieszkania powstają na kameralnym osiedlu dwóch budynków dwupiętrowych w pierwszym budynku 8 mieszkań a w drugim 10 mieszkań , całe osiedle to zaledwie 18 mieszkań . Na parterze zlokalizowane są garaże oraz komórki lokatorskie z bezpośrednim wejściem na klatkę schodową przewidzianą na dwa mieszkania . Zagospodarowanie terenu ponadto zawiera 19 miejsc postojowych. Mieszkania zaprojektowane są w praktycznych układach 3 i 4 pokojowych z przestronnymi łazienkami i balkonami . Powierzchnie mieszkań to od 49,4 m2 do 88,2 m2.

Nowe bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka .
Mieszkania powstają na kameralnym osiedlu dwóch budynków dwupiętrowych w pierwszym budynku 8 mieszkań a w drugim 10 mieszkań , całe osiedle to zaledwie 18 mieszkań . Na parterze zlokalizowane są garaże oraz komórki lokatorskie z bezpośrednim wejściem na klatkę schodową przewidzianą na dwa mieszkania . Zagospodarowanie terenu ponadto zawiera 19 miejsc postojowych. Mieszkania zaprojektowane są w praktycznych układach 3 i 4 pokojowych z przestronnymi łazienkami i balkonami . Powierzchnie mieszkań to od 49,4 m2 do 88,2 m2.
Oferta mieszkaniowa skierowana jest dla świadomych nabywców ceniących sobie rzetelne wykonawstwo, nowoczesne technologie poprawiające komfort użytkowania własnej przestrzeni oraz doceniający minimalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów inwestycja jako pierwsza w Rzeszowie wprowadza ogrzewanie na podczerwień jako ekonomiczną, ekologiczną alternatywę dla konwencjonalnych systemów ogrzewania. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi ogrzewania podłogowego wykorzystującego fale podczerwone zintegrowanego z energią pozyskaną z paneli fotowoltaicznych, nabywcy mieszkań zyskują nie tylko bilansowanie kosztów ogrzewania, ale również  zdrowe, naturalne warunki mieszkaniowe. W cenie mieszkania uwzględniono również komfort inteligentnego sterowania ogrzewaniem za pomocą regulatorów temperatury rozmieszczonych w salonie, sypialniach oraz łazience. Dbając o wygodę użytkowania w cenie mieszkania dwie jednostki klimatyzacji oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Mieszkania oddawane w standardzie deweloperskim .

Mieszkania w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia inwestycji II kwartał 2021 rok.