Nowe osiedle Rzeszów - Drabinianka - ul. Podmiejska

dane inwestycji

Rzeszów, Podmiejska

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoPODKARPACKIE
Powiatm. Rzeszów
GminaRzeszów
MiejscowośćRzeszów
Dzielnica - osiedleDrabinianka
UlicaPodmiejska
Etap pracw trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]Grudzień
Planowany koniec prac [rok]2021
Linia telefonicznaJEST

zalety inwestycji

Linia telefonicznaJEST
InternetJEST
Telewizja kablowaJEST
Ogrzewanie podłogoweJEST
WideofonJEST
Parking zewnętrzny na terenieJEST

najbliższa okolica

FitnessJEST
AptekaJEST
AutobusJEST
Niska zabudowaJEST
Bank/bankomatJEST
ŻłobekJEST
PolicjaJEST
Plac zabawJEST
PrzychodniaJEST
CentrumJEST
SzkołaJEST

Lista ofert...

FILTRUJ

brak ofert w wybranej inwestycji

Nowe bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka . Mieszkania powstają na kameralnym osiedlu dwóch budynków dwupiętrowych w pierwszym budynku 8 mieszkań a w drugim 10 mieszkań , całe osiedle to zaledwie 18 mieszkań . Na parterze zlokalizowane są garaże oraz komórki lokatorskie z bezpośrednim wejściem na klatkę schodową przewidzianą na dwa mieszkania . Zagospodarowanie terenu ponadto zawiera 19 miejsc postojowych. Mieszkania zaprojektowane są w praktycznych układach 3 i 4 pokojowych z przestronnymi łazienkami i balkonami . Powierzchnie mieszkań to od 49,4 m2 do 88,2 m2.

Nowe bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka .
Mieszkania powstają na kameralnym osiedlu dwóch budynków dwupiętrowych w pierwszym budynku 8 mieszkań a w drugim 10 mieszkań , całe osiedle to zaledwie 18 mieszkań . Na parterze zlokalizowane są garaże oraz komórki lokatorskie z bezpośrednim wejściem na klatkę schodową przewidzianą na dwa mieszkania . Zagospodarowanie terenu ponadto zawiera 19 miejsc postojowych. Mieszkania zaprojektowane są w praktycznych układach 3 i 4 pokojowych z przestronnymi łazienkami i balkonami . Powierzchnie mieszkań to od 49,4 m2 do 88,2 m2.
Oferta mieszkaniowa skierowana jest dla świadomych nabywców ceniących sobie rzetelne wykonawstwo, nowoczesne technologie poprawiające komfort użytkowania własnej przestrzeni oraz doceniający minimalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów inwestycja jako pierwsza w Rzeszowie wprowadza ogrzewanie na podczerwień jako ekonomiczną, ekologiczną alternatywę dla konwencjonalnych systemów ogrzewania. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi ogrzewania podłogowego wykorzystującego fale podczerwone zintegrowanego z energią pozyskaną z paneli fotowoltaicznych, nabywcy mieszkań zyskują nie tylko bilansowanie kosztów ogrzewania, ale również  zdrowe, naturalne warunki mieszkaniowe. W cenie mieszkania uwzględniono również komfort inteligentnego sterowania ogrzewaniem za pomocą regulatorów temperatury rozmieszczonych w salonie, sypialniach oraz łazience. Dbając o wygodę użytkowania w cenie mieszkania dwie jednostki klimatyzacji oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Mieszkania oddawane w standardzie deweloperskim .

Mieszkania w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia inwestycji II kwartał 2021 rok.