178640606, 604150046, iangroup@iangroup.net język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski facebookyoutubeinstagram

Nowe mieszkania - Rzeszów - Słocina - Witolda

dane inwestycji

Rzeszów, Witolda

od 325 584 zł do 463 822Cena

od 6 000 zł do 6 300Cena za m2

od 3 do 4 Liczba pokoi

od 52 do 75 Pow. całkowita

od 13 do 6 Piętro

nieGaraż

nieTaras

takBalkon

nieKlimatyzacja

inwestycję obsługuje

Marta Palczak

Marta Palczak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, specjalista od nieruchomości mieszkaniowych.


marta@iangroup.net
tel.: 604150047

przeglądaj moje oferty

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoPODKARPACKIE
PowiatRzeszów
MiejscowośćRzeszów
Dzielnica - osiedleSłocina
UlicaWitolda
Etap pracw trakcie budowy
Miesiąc oddania
Rok oddania2020
Linia telefonicznaTAK
Liczba budynków3
Liczba lokali264

zalety inwestycji

Linia telefonicznaTAK
InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
Winda w nieruchomościTAK
Ogrzewanie centralneTAK
WideofonTAK
Komórki lokatorskieTAK

najbliższa okolica

FitnessTAK
AptekaTAK
AutobusTAK
PrzedszkoleTAK
Bank/bankomatTAK
ŻłobekTAK
Plac zabawTAK
PrzychodniaTAK
CentrumTAK
SzkołaTAK

Lista ofert...

FILTRUJ
  symbol pow. pokoi piętro kuchnia status  
1566/M 75 m2 4 6/11 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1562/M 59 m2 3 13/16 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1561/M 58 m2 3 16/16 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1563/M 52 m2 4 6/16 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik

Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych , dwa budynki 16- piętrowe i jeden 11- piętrowy , łącznie 264 mieszkania . W budynkach zaprojektowano mieszania jedno , dwu, trzy i cztero-pokojowe , powierzchnia mieszkań od około 24 do 85 m2 , wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony typu loggia , dla wygody mieszkańców zamontowano windy cichobieżne od poziomu garażu .

Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych , dwa budynki 16- piętrowe i jeden 11- piętrowy , łącznie 264 mieszkania . W budynkach zaprojektowano mieszania jedno , dwu, trzy i cztero-pokojowe , powierzchnia mieszkań od około 24 do 85 m2 , wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony typu loggia , dla wygody mieszkańców zamontowano windy cichobieżne od poziomu garażu . W części podziemnej zaprojektowano parking podziemny, w którym przewidziano miejsce parkingowe dla każdego mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie również parking na poziomie terenu.

W mieszkaniach zostanie zastosowane ekologiczne ogrzewanie z sieci miejskiej poprzez logotermy.
Woda grzewcza kierowana jest bezpośrednio do instalacji centralnego ogrzewania danego mieszkania w celu utrzymania wymaganej i zaprogramowanej temperatury powietrza lub ciepłej wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy mieszkaniec sam może wpływać na komfort cieplny niezależnie od pory roku. Sprawną wymianę powietrza w każdych warunkach atmosferycznych i redukcję strat ciepła o ponad połowę zapewnia system wentylacji mechanicznej zastosowanej w budynkach. Budynki budowane metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów, cechuje je elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie , indywidualny projekt budynków . Dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle będzie monitorowane zarówno garaż podziemny jak i na zewnętrzne otoczenie osiedla. Lokalizacja Osiedla to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wygody mieszkania blisko centrum miasta przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku. W bliskiej odległości park z placem zabaw , z pewnością docenią rodziny z dziećmi oraz osoby preferujące wypoczynek na świeżym powietrzu.