178640606, 604150046, iangroup@iangroup.net język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski facebookyoutubeinstagram

Nowe mieszkania Rzeszów - Drabinianka

dane inwestycji

Rzeszów, Makuszyńskiego

od 359 328 zł do 471 325Cena

od 6 397 zł do 8 500Cena za m2

od 2 do 4 Liczba pokoi

od 47 do 62 Pow. całkowita

od 1 do 3 Piętro

nieGaraż

nieTaras

takBalkon

nieKlimatyzacja

inwestycję obsługuje

Marta Palczak

Marta Palczak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, specjalista od nieruchomości mieszkaniowych.


marta@iangroup.net
tel.: 604150047

przeglądaj moje oferty

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoPODKARPACKIE
PowiatRzeszów
MiejscowośćRzeszów
Dzielnica - osiedleDrabinianka
UlicaMakuszyńskiego
Etap pracw trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]Październik
Planowany koniec prac [rok]2022
Linia telefonicznaJEST

zalety inwestycji

Linia telefonicznaJEST
InternetJEST
Winda w nieruchomościJEST
DomofonJEST
WideofonJEST
Indywidualne ogrzewanie gazoweJEST

najbliższa okolica

FitnessJEST
AptekaJEST
AutobusJEST
PrzedszkoleJEST
Niska zabudowaJEST
Bank/bankomatJEST
ŻłobekJEST
PolicjaJEST
Plac zabawJEST
CentrumJEST

Lista ofert...

FILTRUJ
  symbol pow. pokoi piętro kuchnia status  
1639/M 62 m2 3 3/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1638/M 62 m2 3 1/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1637/M 56 m2 3 3/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1636/M 55 m2 3 3/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1635/M 47 m2 3 1/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1634/M 50 m2 2 0/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1633/M 47 m2 2 0/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1628/M 61 m2 4 3/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik
1626/M 62 m2 3 1/4 ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie dzielnica Drabinianka . Mieszkania w budynku czteropiętrowym wielorodzinnym z windą , mieszkania na parterze z tarasem i ogródkiem na piętrach z balkonem Nowe nisko czynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka . Mieszkania powstają w czteropiętrowym budynku , na nowo powstającym osiedlu w kameralnej zabudowie jednorodzinnej i terenów zielonych , budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną , z użyciem wysokiej jakości materiałów, cechuje go elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie. Budynek nr 2 to jeden z dwóch planowanych niedużych budynków wielorodzinnych na tym osiedlu . Jest to budynek czteropiętrowy, na parterze zlokalizowano sześć mieszkań, oddzielne garaże, komórki lokatorskie wraz częścią miejsc postojowych i pomieszczeniem technicznym zlokalizowane są w kondygnacji podziemnej. Razem będą 32 mieszkania o zróżnicowanej wielkości. W każdym z mieszkań jest pokój z aneksem kuchennym , korytarz, łazienka, jedna, dwie lub trzy sypialnie ewentualnie jeszcze gabinet. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki natomiast mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Komunikację w bloku uzupełniają 2 windy. Mieszkania oddawane w stanie developerskim , przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywców, wysoki standard wykończenia oraz podwyższony stan deweloperski mocno charakteryzuje tę inwestycję. Bardzo dobrze została dobrana lokalizacja która zapewnia swobodny dojazd do centrum miasta, dogodna lokalizacja i bezpieczne otoczenie czynią inwestycję jedną z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Rzeszowie z dala od zgiełku i tłoku miasta.

Nowe nisko czynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie dzielnica Drabinianka . Mieszkania powstają w czteropiętrowym budynku , na nowo powstającym osiedlu w kameralnej zabudowie jednorodzinnej i terenów zielonych , budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną , z użyciem wysokiej jakości materiałów, cechuje go elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie.
Budynek nr 2 to jeden z dwóch planowanych niedużych budynków wielorodzinnych na tym osiedlu . Jest to budynek czteropiętrowy, na parterze zlokalizowano sześć mieszkań, oddzielne garaże, komórki lokatorskie wraz częścią miejsc postojowych i pomieszczeniem technicznym zlokalizowane są w kondygnacji podziemnej. Razem będą 32 mieszkania o zróżnicowanej wielkości. W każdym z mieszkań jest pokój z aneksem kuchennym , korytarz, łazienka, jedna, dwie lub trzy sypialnie ewentualnie jeszcze gabinet. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki natomiast mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Komunikację w bloku uzupełniają 2 windy.
Mieszkania oddawane w stanie developerskim , przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywców, wysoki standard wykończenia oraz podwyższony stan deweloperski mocno charakteryzuje tę inwestycję. Bardzo dobrze została dobrana lokalizacja która zapewnia swobodny dojazd do centrum miasta, dogodna lokalizacja i bezpieczne otoczenie czynią inwestycję jedną z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Rzeszowie z dala od zgiełku i tłoku miasta.